با لیبو شادتر زندگی کن

در دنیای لیبو عضو شو، علاقه‌مندی‌هات رو انتخاب کن و هرزمان وقت آزاد داشتی نزدیک‌ترین مکان‌هایی که با موضوع علایقت در جریان هست رو انتخاب کن و از زندگیت بیشتر لذت ببر

googleplay-logo فعلا فقط نسخه اندروید در دسترس است
hero-image
معرفی رویدادها

تو دنیای لیبو بگرد، رویدادهای مورد علاقت رو به راحتی پیدا و دنبال کن و اگه وقت کردی حتی توش شرکت کن و لذت بودن با یک دنیا آدم هم سلیقت رو آگاهانه‌تر داشته باش.

دوستانت رو دعوت کن

تو دنیای لیبو، وقتی رویداد مورد علاقت رو پیدا کردی اون رو به دوستانت هم معرفی کن تا دسته‌جمعی ازش لذت ببرین

اطلاعیه

تو دنیای لیبو، وقتی رویدادت رو پیدا کردی دنبالش کن و از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های برگزارکننده‌هاش با خبر شو. اگر خودت مجریش بودی مخاطبانت رو راحت‌تر و سریع‌تر از اخبار و تغییرات احتمالی باخبر کن

content-image

برترین رویدادهای شهر

تو دنیای لیبو، میتونی با امتیازهایی که بقیه به اون رویداد دادند کیفیت اون رویداد رو متوجه شی و راحت‌تر برای شرکت تو اون رویداد تصمیم بگیری.

ویژگی جذاب

وقتی کاربر لیبو شدی، خودت میشی یک مجری مستعد. دوستات رو دعوت کن یا بقیه رو فقط کافیه آگاه کنی. مکان مورد نظرت برای دعوت توی نقشمون هست اما اگر نبود اضافه کن و منتظر سورپرایز از طرف لیبو باش.

تور های جذاب

تو دنیای لیبو نه تنها برنامه‌های جذاب فرهنگی هنری مثل گالری و تئاتر و سینما هست بلکه رویداد‌هایی باحالی از مسابقه‌های تو کافی‌شاپ و مسابقه محله و ورزشی گرفته تاااااااااااااا کلی تور‌های یک روزه و چند روزه هم میتونی پیدا کنی و از وقت آزادت بهترین و بیشترین لذت رو ببری

لیبو رو دانلود کن و با اطرافت همراه شو

تا حالا شده تو خونه بشینی و حوصلت سر بره و ندونی چیکار کنی؟ یا حتی شده با دوستات برنامه بزاری و به جز پاساژ گردی یا شام و کافی شاپ کار دیگه‌ای به ذهنت نرسه؟ نمیگیم تنها راهش اما میگیم بهترین راهش اینه لیبو رو دانلود کنی و براساس جایی که هستی و علایقت نزدیکترین‌ها به خودت و دوستات رو پیدا کنی و بری علاوه بر برنامه‌های قبلی کلی تفریح جدید و تازه رو هم به دورهمیتون اضافه کنی.

دسترسی در تمام دستگاههای Android از 4.5 به بالا

content-image

تصاویری از برنامه لیبو

هدفمون غنی‌تر کردن رابطه‌ی تهران با آدم‌هاشه. رسوندن این پیام شهر به همه که « من زنده‌ام و تو را دوست دارم.»

1154

کاربر خوشحال

409

رویداد ایجاد شد

869

دنبال کننده

901

دعوت شده ها

content-image

حتی با برنامه لیبو نیز بیشتر کار کنید

اونها از زاویه‌های نو به تهران نگاه می‎کنند و هر روز به ما این نکته رو یادآوری می‎کنند که زیبایی در کشف ناشناخته‌هاست.

download-image

ویژگی ها در این برنامه

با توجه به تجربیات، علایق و مهارت‌های خود، می‌توانید فرصت شغلی مورد نظر خود و تیم کاری مرتبط با آن در دانرو را، انتخاب کنید و رزومه خود را در پایین همین صفحه، برای ما ارسال نمایید.

لیست مکان ها

لیست مکان های مورد علاقت رو ذخیره کن

مکان‌های تفریحی

مکان‌های تفریحی و فرهنگی اطـرافـت رو ‌کـشـف کــــن.

همراه با لیبو

با لیبو از اتفاق‌های تفریحی و هنری در تهران باخبر شو

کاربر پسند

با لیبو از اتفاق‌های تفریحی و هنری در تهران باخبر شو

همیشه کنجکاو

لیبو ما چشم‌های همیشه کنجکاو ما هستند

اطلاعیه ها

لیبو ما چشم‌های همیشه کنجکاو ما هستند

دنیا چه جای بهتری

حتی اگه سجدت کنم میگی اینکه که محال عاشقم باشه

هر بار که میبنمت

هر بار که میبینمت میگم زیباترین از اینم میشه

درباره ما

با توجه به تجربیات، علایق و مهارت‌های خود، می‌توانید فرصت شغلی مورد نظر خود و تیم کاری مرتبط با آن در دانرو را، انتخاب کنید و رزومه خود را در پایین همین صفحه، برای ما ارسال نمایید.

تا حالا شده بیشتر دقت کنی به زندگیت؟ از چندتا بخش تشکیل شده روزت؟ آفرین آره کلا زندگیت سه بخشه در طول روز. یا خوابی یا اگر هنوز به سن کار نرسیدی داری درس میخونی تو مدرسه و اگر کارمندی داری کار میکنی و یااااااااااا اوقات بین کار و خواب رو داری که هر کسی یکجوری این وقت رو سپری میکنه. یکی میره کلاس‌های مورد علاقش یکی میره فوتبال میبینه یکی میره گالری استاد و هزاران هزارتا تفریح دیگه. خب لیبو هم یک دنیاست برای اینکه کمکت کنه تا با جمع کردن همه این رویدادها و معرفیشون به همه مردم تو شادتر کردنشون یک سهم هرچند کوچیک اما خیلی تاثیرگذار داشته باشه. اومدیم که در کنار یک زندگی تکراری و ماشینی تعریفی جدید و شادتر از زندگی رو به همه مردم ارائه بدیم. تو دنیای شاد و پر اتفاق لیبو عضو شو و از یک دنیا اتفاق خوب باخبر شو و از وقت آزادت استفاده و لذت بیشتری ببر.